Рейтинг@Mail.ru
Юрист по розлученням в Україні
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

advokat-rozluchennya.com.uaСімейні правовідносини мають свої особливості хоча б в тому, що виникають між членами однієї сім'ї - первинному осередку нашого суспільства. Подружжя звикли самі будувати свої взаємини, самостійно виховувати спільних дітей, в рідкісних випадках вдаючись до допомоги фахівців. Але, як показує багаторічна практика юристів в сфері розірвання шлюбу, з часом сімейне життя подружжя зживає себе.

Коли між подружжям зникли любов, дружба, ще гірше повагу один до одного, а також, коли нерозуміння недавно рідних людей вичерпало себе і досягає найвищої точки кипіння, подружжя приймають рішення розлучитися.

Розірвання шлюбу дуже делікатна і неприємна процедура, особливо, коли шлюборозлучний процес починається з ініціативи одного з подружжя. Незважаючи на те, що сімейну пару не пов'язують більше теплі відносини, часто виникає неприязнь і ненависть один до одного, розлучення все ж супроводжується емоційним потрясінням.

При таких обставинах не варто недооцінювати професійну долю юриста з розлучень, оскільки саме він неупереджено ставиться до кожної справи щодо розірвання шлюбу. Висококваліфікований юрист є тією особою, яка виключає емоційну складову процесу розлучення і відстоює інтереси виключно свого клієнта.

Наявність спільних неповнолітніх дітей у подружжя при розірванні шлюбу ускладнює ситуацію подвійно, оскільки при вирішенні різних питань, що виникають при розлученні, в першу чергу повинні бути захищені інтереси дитини. Участь юриста з розлучень стає ще більш актуальним в таких випадках, тому як тільки фахівець може тверезо і справедливо, захищаючи інтереси клієнта, оцінити і вирішити суперечку, що стосується спілкування, виховання і матеріального забезпечення дитини, на законних підставах.

Як правило, подружжя, вдаючись до вирішення розірвати шлюб, вважають, що вирішення будь-яких питань і непорозумінь під час шлюборозлучного процесу є прерогативою суду і зовсім не обов'язково звертатися за професійною допомогою юриста з розлучень. Але, як показує практика, такі процеси супроводжуються advokat-rozluchennya.com.uaпостійними суперечками сторін під час судових засідань і з'ясуванням питань, пов'язаних з розлученням (місце проживання дитини, стягнення аліментів, поділ общенажітого майна). Несвоєчасне звернення до юриста по розірванню шлюбу призводить до затягування процесу розлучення низкою невирішених питань на досудовому етапі.

Таким чином, юрист з розлучень в Україні допоможе Вам грамотно скласти позовну заяву про розірвання шлюбу відповідно до норм закону, з урахуванням всіх нюансів і індивідуальних вимог. Юрист з багаторічним стажем визначить правильну підсудність подачі позову, а також підготує необхідні документи для прискорення процесу розлучення. У разі наявності неповнолітніх дітей, юрист вирішить питання про проживання, виховання та матеріальне забезпечення Вашої дитини відповідно до його інтересами. При необхідності, юрист по розірванню шлюбу представить Ваші інтереси в суді, в тому числі без Вашої присутності.

Проживання клієнта в іншій області, іншому регіоні або місті не є для юриста з розлучень перешкодою в наданні юридично грамотної допомоги під час шлюборозлучного процесу, оскільки ми надаємо послуги по всій території України на вищому рівні, про що свідчить наша практика.

advokat

 

З ПОВАГОЮ
адвокат, кандидат юридичних наук,
доцент,
Скрябін Олексій Миколайович
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94
Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
e-mail skriabinadvokat@gmail.com
Ознайомитись з моєю судовою практикою по шлюборозлучним процесам Ви маєте можливість в розділі "Практика адвоката"
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Миколай Кружевніков

"Вдячен своєму адвокату - Скрябіну Олексію Миколайовичу, котрий допоміг мені з розлученням, на котре не була згодна моя, вже колишня, дружина"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305