Рейтинг@Mail.ru
Представництво інтересів клієнтів при розірванні шлюбу / розлученні адвокатом або юристом
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Розірвання шлюбу, іншими словами, розлучення - це важка ситуація як для дружини, так і для чоловіка. Це стосується не тільки розподілу майна, і будь-яких інших фінансових питань, а й морального стану вже після розлучення колишнього подружжя. Досить таки поширеною в розірванні шлюбу є ситуація, коли не виходить розірвати шлюб мирно, так як Взаємні образи НЕ залишають можливості ставитися до розлучення "спокійно" і об'єктивно. У даній ситуації неминучим є участь третьої сторони в розірванні шлюбу.

У цивільному процесі існує таке поняття як "представництво" (ст.40 Цивільно-процесуального кодексу України). Згідно з цією нормою, Представником у суді може бути адвокат або інша особа, яка досягла вісімнадцяти років, має цивільну процесуальну дієздатність і належно посвідчені повноваження на здійснення представництва в суді, за винятком осіб, зазначених у статті 41 цього Кодексу.

Виходячи з норм Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», адвокат - це фізична особа, яка здійснює адвокатську діяльність на підставах і в порядку, передбачених цим Законом;

Також, існує Постанова Пленуму Верховного Суду України, в якій сказано, що представництво у справах про розірвання шлюбу не прийнятно, а адвокат має більш повне право представляти інтереси подружжя в суді. Повноваження адвоката, як представника можуть також посвідчуватися ордером, виданим відповідним адвокатським об'єднанням, або договором. (Ч.4 ст 42 ЦПК України).

Досить таки часто зустрічається ситуація розірвання шлюбу, коли одна зі сторін знаходиться за кордоном, і не має можливості бути присутнім на судовому засіданні. У цьому випадку Ви можете скласти договір з адвокатом. Згідно ч.4 ст.1 ЗУ «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», договір про надання правової допомоги - домовленість, за якою одна сторона (адвокат, адвокатське бюро, адвокатське об'єднання) зобов'язується здійснити захист, представництво або надати інші види правової допомоги другій стороні (клієнту) на умовах і в порядку, визначених договором, а клієнт зобов'язується оплатити надання правової допомоги та фактичні витрати, необхідні для виконання договору;

Якщо Ви скористаєтеся послугами адвоката при розірванні шлюбу, то Ви заощадите свої нерви і час. Процедура складання договору, навіть якщо Ви перебуваєте за межами України, не займе багато часу. У цьому випадку адвокат складає договір, по якому він має право представляти Ваші інтереси при розірванні шлюбу. Далі, він відправляє Вам цей документ на електронну пошту, Ви ознайомлюєтесь з ним, якщо все влаштовує - роздруковуєте, підписуєте і відправляєте на адресу адвоката в Україні. Уже при отриманні договору адвокат також зі свого боку підписує його, скріплює печаткою, і вже на підставі цього договору представляє Ваші інтереси в суді при розірванні шлюбу у судовому процесі.

Якщо ж Ви вирішили, що Ваші інтереси буде представляти людина за домовленістю, то це займе у Вас більше часу, і буде коштувати дорожче. За кордоном ціна довіреності коштуватиме від 100 до 200 доларів. Якщо Ви громадянин України - то довіреність оформляється в консульстві або посольстві. Також, Ви можете знаходитись не в місті, де знаходиться консульство або посольство нашої країни. Саме пересилання довіреності в Україні займає 2-4 тижні і коштує близько 20 доларів, а якщо пересилання швидкою поштою - 3 дні, але це буде коштувати 40-50 доларів. Відповідно, 150 доларів за складання та оформлення довіреності +50 доларів за доставку + Ваша поїздка в інше місто, щоб потрапити в консульство або посольство України.

Саме з цього краще скористатися послугами адвоката Скрябіна Олексія Миколайовича, це допоможе заощадити Ваш дорогоцінний час, гроші, і бути впевненими, що Вас не обманули. Перед тим, як скористатися послугами адвоката, перевірте, що ця людина відповідає вимогам Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також наявність його в Реєстрі адвокатів України. Якщо ця людина насправді адвокат, Ви впевнені в його професіоналізмі, то з таким адвокатом можете укладати договір.

Поділитися записом в соц. мережах натиснувши

[social_share vk="yes" ok="yes"]
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Олег Дорошин

"Проживши з дружиною вже дуже великий період часу, я зрозумів що любов пройшла, але нажите за цей час майно нас тримало, однак межа перетнулась і завдяки вчасно найнятому фахівцю, ми з дружиною змогли поділити нажите майно таким чином, що це не зачепило нічиїх інтересів, і тепер я знову можу жити отримуючи задоволення. Висловлюю подяку Олексію Миколайовичу Скрябіну!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305