Рейтинг@Mail.ru
Що допоможе повернути дружину, якщо вона пішла до іншого і хоче розлучитися / розірвати шлюб
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

У сучасному динамічному світі відносини між людьми перестали бути чимось сакральним. Розлучення стало практично нормою - сім'ї створюються і руйнуються, але чи всіх це влаштовує?

Нерідко чоловік дуже швидко байдужіє до жінки після того, як шлюбні відносини оформлюються відповідно до закону, але досить розчарованій дружині покинути сімейне вогнище, як його почуття спалахують з новою силою. Стоїть за цією обставиною справжня любов або це не більше ніж банальне бажання власника повернути втрачену, але насправді непотрібну річ, сказати нелегко. Для того щоб з'ясувати все підґрунтя, необхідно в першу чергу розібратися у власних почуттях. Однак мало хто з представників сильної статі готовий витрачати на це час.

Чоловіка в такі моменти найбільше хвилює, як йому повернути дружину в тому випадку, якщо вона полюбила когось іншого. Відразу необхідно сказати, що простих рішень в цій справі не існує.

Чому пішла дружина

В першу чергу необхідно буде з'ясувати, що саме підштовхнуло її до такого серйозного рішення. Знаючи спонукальні мотиви, легше робити спроби повернути дружину. В цілому з того моменту, як виник інститут шлюбу, причини практично залишилися незмінні. Чоловіки найчастіше:

- не звертають на дружин належної уваги;

- зраджують;

- радикально по-іншому дивляться на спільне життя і загальні сімейні цінності;

- зловживають спиртним;

- не здатні, або ж не хочуть, подарувати дружині радість материнства;

- занадто ревниві;

- мають проблеми зі здоров'ям і не можуть в достатній мірі задовольнити супутницю життя в ліжку.

Проза життя

Як правило, після весілля молода сім'я занурюється в побут, і його рутина поступово прохолоджує відносини. Дрібні чвари накопичуються і перетворюються в стіну, що розділяє ще недавно закоханих одне в одного людей. Спільне проживання стає таким собі відпрацьованим алгоритмом, без душевності і уваги. Подружжя все рідше спілкуються. Атмосфера без ласки і ніжності дуже некомфортна для жінки. У такі моменти практично будь-який чоловік, який опинився поруч з нею і виявив готовність просто вислухати її, підтримати і приголубити, здатний завоювати її серце.

Прохолода в сімейних відносинах, в свою чергу, нерідко призводить до того, що чоловік починає шукати втіхи на стороні. Як говорить статистика, чимало представників сильної половини людства, досягнувши середнього віку, шукають пригоди. Вони практично кожен день приходять додому дуже пізно, пояснюючи це надуманими приводами. При цьому нюанс в тому, що чоловік не сприймає позашлюбні відносини серйозно, в той час як для жінки це є дуже великою трагедією. Особисті переживання становлять чималу частину жіночої емоційності. У цьому випадку дружина приймає єдино вірне, на її думку, рішення - піти від невірного чоловіка.

Час покаже

Нерідко також з плином часу стає зрозуміло, що погляди подружжя практично ні в чому не збігаються. Як правило, це відбувається з парами, які занадто швидко оформили стосунки. У цій ситуації практично кожен день трапляються скандали, і виникають вони при цьому з найменшого приводу. Все це призводить до подальшого відчуження і до розриву сім’ї. Як стверджують фахівці, зараз саме різниця світоглядів є найбільш поширеною причиною розлучень в Україні і решті світу.

Також в період залицяння жінки не сприймають часто всерйоз пристрасть коханого чоловіка до спиртного. Це й не дивно, адже зустрічі не дають можливості оцінити всю глибину проблеми. Тим більше на побаченнях вживання алкоголю стало давно вже обов'язковим соціальним протоколом. Але після весілля, коли люди починають жити разом, згубна звичка розквітає і приносить в сім'ю розкол і дискомфорт. З чоловіком-пияком жодна жінка не буде відчувати себе захищеною.

Звичайно, любляча дружина на перших порах докладає максимум зусиль, щоб позбавити чоловіка від алкоголізму. Але потім руки у неї опускаються, і вона просто подає на розлучення. Жінці тим простіше зважитися на цей крок, чим більшу загрозу представляє її супутник життя для спільних дітей.

Інші проблеми

Мало існує на Землі жінок, які не мріють про дітей. Сім'я без дитини здається їм неповноцінною. Найгірше, коли чоловік противитися цьому всіма силами.

Немає нічого принизливіше для жінки, ніж необґрунтовані ревнощі чоловіка. До певного часу вона готова терпіти нескінченні підозри і звинувачення - на це її спонукає кохання. Але рано чи пізно терпіння її вичерпується, і вона залишає чоловіка.

Важливе значення для жінки представляє і сексуальна гармонія. Нерідко сім'ї, в яких відносини в цілому ідеальні, розпадаються саме через нездатність чоловіка задовольнити інтимні бажання супутниці життя.

Як домогтися повернення дружини

Перш за все, кинутому чоловікові необхідно попрацювати над собою. Поради психолога зазвичай базуються на ідеї, згідно з якою охололе кохання може знову спалахнути, якщо обидві сторони прагнуть до цього.

Перш за все, не слід негайно після того, як покинула дружина, починати робити спроби її повернути. Їй потрібен час для того щоб подумати.

Ні до чого не приведуть:

- переслідування колишньої дружини;

- погрози на її адресу;

- наполегливі дзвінки по телефону;

- приниження і благання.

Все це тільки ще більше відштовхне дружину.

Більшого ефекту досягають ті, хто:

- поводиться ненав'язливо;

- не упускають можливості зробити комплімент з нагоди;

- пропонують сприяння.

Через якийсь час після розлучення можна зробити спробу запросити дружину на прогулянку. Відвідування парку в денний час не викличе у неї ніяких побоювань. Тут необхідно в першу чергу апелювати загальними радісними спогадами. Вона повинна побачити свого супутника таким, яким він був на зорі відносин.

Як показує практика, одна зустріч, швидше за все, нічого не вирішить. Але якщо жінка погодиться на ще одну - це вже буде істотним прогресом. У цей період важливо виявляти до неї якомога більше уваги.

Важливою обставиною є готовність чоловіка змінити свої звички і почати нове життя. М'яка наполегливість і виконання обіцянок - ось складові успіху.
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305