Рейтинг@Mail.ru
Розірвання шлюбу - розлучення з іноземцем на території України, через суд, через рацс,
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

advokat-rozluchennya.com.uaУкраїнське законодавство регламентує порядок розірвання шлюбу з іноземцями в Україні. При цьому, громадяни України мають право проведення шлюборозлучного процесу з іноземцем, як в Україні, так і за її межами. Для громадян України більш вигідним варіантом найчастіше є розірвання шлюбу з іноземцем на території України, що обумовлено короткими термінами проведення шлюборозлучного процесу, розміром судового збору, вартістю послуг адвоката по розлученню з іноземцем. Слід звернути увагу на те, що розлучення громадян України з іноземцями можливий виключно через суд.

Законодавчу базу щодо розірвання шлюбу з іноземцем в Україні становить:
Конституція України;
Сімейний Кодекс України;
Цивільний процесуальний кодекс України;
Закон України «Про міжнародне приватне право».

Крім того, розірвання шлюбу з іноземцем регулюється і міжнародними документами, ратифікованими Верховною Радою України. Одними з таких документів, що регулюють розірвання шлюбу з іноземцем є Конвенція про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах від 22.01.1993 р, Двосторонній договір про правову допомогу між Україною і країною, громадянином якої є один з подружжя.

Для того, щоб почати шлюборозлучний процес з іноземцем на території України, в першу чергу необхідно правильно визначити територіальну підсудність, оскільки дуже відповідальним кроком є подача позову про розірвання шлюбу з іноземцем саме в той суд, який уповноважений почати процес розлучення. Таку підсудність по розірванню шлюбу з іноземцем відповідно до законодавства України встановлює Верховний суд України на підставі клопотання, яке подається позивачем або адвокатом, що діє в інтересах свого клієнта.

Відповідно до ст.111 ЦПК України, підсудність справ визначається постановою судді Верховного Суду України в таких випадках:

- При розірванні шлюбу громадян України, якщо обидві сторони проживають за її межами;
- При розірванні шлюбу між громадянином України та іноземцем або особою без громадянства, які проживають за межами України.

При розірванні шлюбу з іноземцем часто виникають труднощі з приїздом в Україну для участі в шлюборозлучному процесі. Висококваліфікований адвокат по розірванню шлюбу Скрябін Олексій Миколайович, який має великий досвід по розлученню між громадянами України та громадянами Канади, Америки, Росії, Білорусії, Італії, Іспанії, Франції, Австралії, Австрії, Болгарії, Англії, Угорщини, Німеччини, Бельгії, Казахстану, Грузії, Латвії, Литви, Азербайджану, Нідерландів, Польщі, Чехії, Швейцарії, Швеції, Вірменії, Аргентини, Бразилії, Греції, Колумбії, Мексики, Норвегії, Фінляндії, Сербії, Узбекистану і іншими країнами, може проводити Ваш шлюборозлучний процес без advokat-rozluchennya.com.uaВашої присутності, представляючи Ваші інтереси в суді.

З метою належного повідомлення про розірвання шлюбу з іноземцем використовуються міжнародні договори, які визначають порядок комунікації судів при розлученні з іноземним громадянином. Прикладом такого документа є Гаазька конвенція 1956 року щодо вручення судових та позасудових документів за кордоном.

Розірвання шлюбу з іноземцем вимагає особливої уваги, оскільки вирішити дану проблему без звернення до досвідченого адвоката зі шлюборозлучних справ, не знаючи тонкощів українського і міжнародного законодавства в сфері розірвання шлюбу, досить складно.Некомпетентность в вопросе развода с иностранцем может привести к затяжным судебным процессам и существенным материальным затратам. Экономя на услугах адвоката по расторжению брака с иностранцем, Вы рискуете получить неудовлетворительный результат.

Саме для того, щоб прискорити процес розлучення з іноземцем, адвокат Скрябін Олексій Миколайович готовий надати допомогу в подібних питаннях розірвання шлюбу з іноземцями навіть без Вашої участі. Всі додаткові питання, які можуть у Вас виникнути в процесі розлучення з іноземцем, адвокат допоможе вирішити швидко і без зайвих як матеріальних, так і моральних витрат з Вашого боку.

advokat

 

З ПОВАГОЮ
адвокат, кандидат юридичних наук,
доцент,
Скрябін Олексій Миколайович
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94
Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
e-mail skriabinadvokat@gmail.com
Ознайомитись з моєю судовою практикою по шлюборозлучним процесам Ви маєте можливість в розділі "Наша практика"

 
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305