Рейтинг@Mail.ru
Розлучення - розірвання шлюбу українців що живуть в Сполучених Штатах Америки
5 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ми проводемо розлучення (розірвання шлюбу) українців що живуть в США за українським законодавством без Вашої присутності в Україні. Таке розлучення має силу в США і будь-який іншій країні (зі списку країн, які ратифікували Гаазьку конвенцію про скасування легалізації офіційних документів) після проставлення на судовому рішенні апостиля, що Ми також забезпечимо.

Ми проведемо процедуру розірвання шлюбу (розлучення) громадян України що проживають в США без присутності подружжя в Україні, адвокат / юрист підготує всі необхідні документи і подасть їх до суду.

Ми проведемо розлучення українців з США, які перебувають також і в змішаних шлюбах, наприклад - громадянин України і громадянин США або інших країн. При розлученні громадян України що проживають в США, адвокат - юрист виконає всю правову і технічну роботу дистанційно, тобто без Вашого візиту в Україну, а потім передасть рішення суду (при необхідності з апостилем і перекладом) в країну Вашого перебування.

Терміни проведення розлучення українців живуть в США? Розлучення з іноземцем або між громадянами України
Розлучення громадянина України та громадянина США (або подружжя українців живуть в США) адвокат проведе в середньому за кілька місяців (близько 2-3 місяці).
Розірвання шлюбів українців що живуть в США та в інших країнах - наша спеціалізація. Ми займаємося процедурами розірвання шлюбів Українців з / в США так давно, що знаємо все про розірвання шлюбів (про розлучення) з іноземним елементом в Україні практично всі.

Як оплатити розірвання шлюбу громадян України з / в США
ВАЖЛИВО !!! Наші клієнти вносять оплату за процедуру розірвання шлюбу громадян України з / в США поетапно за фіксованою ставкою і більше нічого не платять. Сума вартості адвокатського розірвання шлюбу громадян України з / в США фіксується в короткому, простому для розуміння і прозорому договорі, який укладається через електронну пошту. Всі платежі проводяться офіційно на підставі відправленого по електронній пошті інвойсу (рахунок) під договір / квитанцію або на банківський рахунок. Оплату послуги адвоката, також, можуть призвести Ваші приятелі або близькі з України.

Для підтвердження кваліфікації, і гарантій виконання адвокатом Ваших доручень щодо розірвання шлюбу українців з / в США відповідно до Закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність, Ви маєте можливість ознайомитися в розділі "Практика адвоката"

Таким чином, при зверненні до нас Ви отримаєте якісну адвокатську підтримку і прозоре виконання процедури розірвання шлюбу українців з / в США адвокатом і юристом в Україні, повноваження якого будуть Вами особисто перевірені через онлайн сервіс в Єдиному реєстрі адвокатів України на офіційному сайті Національної асоціації адвокатів України.

Онлайн контроль клієнтом справи в українському суді при виконанні процедури «розірвання шлюбу українців які живуть в США (розлучення Україна - США) адвокатом або юристом в Україні.
При замовленні послуги «розлучення Україна - США» адвокат буде надсилати Вам звіт про стан справи по Вашому запиту протягом 24 годин. Крім того, якщо Ви будете мати бажання самостійно перевірити інформацію про рух справи в суді, ви зможете це зробити через систему електронних онлайн сервісів Української судової системи. Таким чином, клієнт, який замовив послугу дистанційного розлучення громадян України, які проживають в США зможе просто перейти по посиланню з форми контролю на відкритий онлайн сервіс судової системи України в інтернеті і самостійно перевірити статус своєї справи аж до отримання рішення суду в електронній формі на власний e- mail.

Категорії міжнародних справ адвоката (адвоката з міжнародних судових справах), які також можуть бути нами вирішені при веденні адвокатом розлучення громадян України, які проживають в США:
• міжнародні розлучення (українці за кордоном, українці з іноземцями, іноземці в Україні і т.п.), зокрема розлучення громадян України, які проживають в США адвокат проведе в стислі терміни, близько 3 місяців;
• міжнародні розділи майна;
• міжнародні суперечки про дитину;
• міжнародні аліменти;
• міжнародні суперечки про місце проживання дітей;
• суперечки про викрадення дітей (батьки громадяни різних країн),
• міжнародні спадкові спори;
• виїзди за кордон дітей без батьківського дозволу і багато іншого.
                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

 

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

                  email icon Копировать

+380667773733 

+380974037305