Рейтинг@Mail.ru
Яким чином працює адвокат з розлучень / розірвання шлюбів в Україні - Скрябін О.М.

Для оформлення шлюборозлучного процесу в Вашому місті, по сімейних справах, суперечкам, розлучень, шлюборозлучних процесів через суд, Вам необхідно:

1) зателефонувати адвокату Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогою засобів зв’язку, зазначених на сайті в розділі контакти;

2) пояснити ситуацію і отримати безоплатно юридичну консультацію по шлюборозлучному процесу в Вашомумісті;

3) відправити на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. пакет документів необхідний для розірвання шлюбу і розлучення.

Після цього кваліфікований адвокат, що спеціалізується на справах з розлучення, приступить до складання процесуальних документів, зокрема, грамотно складе позовну заяву про розірвання шлюбу та після складання необхідних документів відправить їх Вам на електронну пошту, вказану Вами, для подальшого вирішення питання про розлучення в Україні.

Лише після цього Вам необхідно буде зробити попередню предоплату за послуги адвоката і юриста з розлучень, адвоката по сімейних справах, суперечкам, розлучень, шлюборозлучних процесів через суд Вашого міста.

Передоплата оплачується в розмірі 30% від повного гонорару адвоката, а вже після отримання рішення суду про розлучення вВашому місті, по сімейних справах, суперечкам, розлучень, шлюборозлучних процесів через суд, Ви оплачуєте остаточну суму гонорару за отримані юридичні послуги.

advokat

 

З ПОВАГОЮ
адвокат, кандидат юридичних наук,
доцент,
Скрябін Олексій Миколайович
+38 066 777 37 33; +38 097 403 73 05; +38 093 899 91 94
Viber; WhatsApp +38 066 777 37 33
e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ознайомитись з моєю судовою практикою по шлюборозлучним процесам Ви маєте можливість в розділі "Наша практика"

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

Відгук кліента з Канади про адвоката Скрябіна О.М.

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Миколай Кружевніков

"Вдячен своєму адвокату - Скрябіну Олексію Миколайовичу, котрий допоміг мені з розлученням, на котре не була згодна моя, вже колишня, дружина"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru