Рейтинг@Mail.ru
Анекдоти на тему розлучення

 Перенесені вітром з балкона чоловічі труси однієї сім'ї стали причиною розлучення в інший.

Одеський суд: - Циля Мойсеївна, шо маєте сказати за причини розлучення? Чоловік мало заробляє? По дому не допомагає? Може, з дітьми не займається? Або, соромлюся запитати, не задовольняє Вас як жінку?

- Ой, шо Ви, Ваша честь! Все це Ізя робить! Але Ви бі бачили, з яким обличчям!

Один приятель скаржиться іншому: - Я одружився і через три місяці розлучився! І як це назвати ?!

- Е-е-е ... пробнічек.

- Все, завтра ж подаю на розлучення, - заявляє дружина чоловікові, - Досить! натерпілася. . - Ну ось, знову завтра, а сьогодні чоого б ні, - обурюється чоловік, - вічно ти зайнята або втомилася або голова болить ...

Слухається справа про розлучення. Чоловік з дружиною ніяк не можуть домовитися щодо трьох дітей. Дружина: - Двох мені, одного тебе. Чоловік: - Мені двох, тобі одного. Через годину дружина не витримує: - Слухай, пішли додому. У наступному році розлучимося, коли четверо буде.

Якщо співробітник РАЦСу вам не посміхається, то, швидше за все, це якийсь розлучення.

На початку відносин він думає як розвести її на секс, а вона думає як розвести його на гроші, в результаті навіть шлюб закінчується розводом.

Невміле поводження з жінкою, в залежності від статусу, може привести до одруження або розлучення.

Свобода говорити що хочеш і робити що хочеш називається розлученням.

Мужик після розлучення читає свій паспорт і думає: У паспорті тільки під 3 дружини ще місця залишилося. Треба з розумом витратити.

Розмовляють двоє друзів: Уявляєш, через 3 роки після розлучення вирішив повернуться до колишньої дружини. - Ну і як? - У перший тиждень знову спільного життя згадав, за що її полюбив. - Це ж класно. - А через місяць згадав, чому розлучилися.

Чоловік з дружиною розлучаються. Дружина запитує чоловіка: - Ти після нашого розлучення плануєш ще одружуватися? - Ні. - А чому? - Краще за тебе не знайду, а таку ж не хочу.

У суді: - Поясніть, чому ви розлучаєтеся? - Тому що одружилися.

Добре тим, у кого було весілля 1 квітня. При розлученні можна буде сказати, що це був всього лише безневинний жарт.

- Ви задоволені своїм життям у шлюбі? - О Звичайно! Ми так сильно любимо один одного, що вже п'ять разів налагоджували розлучення!

 

Поділитися записом у соц. мережах мождливо натиснувши:

дипломи, грамоти, нагороди

Відгук кліента з Італії про адвоката Скрябіна О.М.

Відгук кліента з Канади про адвоката Скрябіна О.М.

детальніше

в допомогу громадянам

Відгуки про адвоката

testimonial author Людмила Савєнко

"Велике дякую Скрябіну Олексію Миколайовичу за допомогу у розлученні. Якби не він, я ще довго б мучалася б зі своїм колишнім чоловіком. Дуже дякую!!!!!!"

Дізнатися як зі мною зв'язатись, та залишити повідомлення через форму зворотнього зв'язку Ви маєте можливість Натиснувши тут

Ми надаємо юридичні послуги по розірванню шлюбів через суди України, які були укладені на території України, а також за кордоном за умови, якщо один з учасників процесу розлучення є громадянином України

в допомогу громадянам

Ми спеціалізуємось на розлученнях через суди України, працюємо по всій території України та надаємо 100% гарантію позитивного результату, у противному разі повернемо гонорар в подвійному розмірі

Рейтинг@Mail.ru